Yüzüncüyıl halı yıkama çok değerli halılarınızı, tarihi halılarınızı mükemmel bir şekilde yıkama yaparak size teslim eder. Yüzüncüyıl halı yıkama kendi firmasına ait bir halı yıkama tekniği ile halılarınıza zarar vermeden en kaliteli şekilde yıkama görevini yerine getirmektedir. Yüzüncüyıl halı yıkama firması halılarınızın yıkanması işleminde en iyi ve ileri teknolojiler kullanarak yıkama işi yapmaktadır. Evinizin içine sereceğiniz halılarınızın tertemiz ve güzel kokuyor olmasını istersiniz. Halılarınıza zarar vermeden ve halı yıkama işinin erbabı olarak yıkama yapan yüzüncüyıl halı yıkama sizlere muhteşem bir yıkama hizmeti sunmaktadır.

Niçin Yüzüncüyıl Halı Yıkama

  • Yüzüncüyıl halı yıkama halılarınızı evinizden alarak tesislerinde yıkama yapar ve bu esnada kendine has kuralları bulunmaktadır. Halılarınız evinizden alındığın da size teslim alındığına dair bir evrak verilmektedir. Size verilen evrakta halıların kaç adet olduğu metrekarelerinin ne olduğu yazmaktadır.
  • Yüzüncüyıl halı yıkama tesislere gelen halıları öncelikle tam otomatik olarak çalışan toz atma makinesine atarak tozlarının arınması sağlanır. Halı diplerine işlemiş ve yerleşmiş olan pisliklerin arınmasını sağlar.
  • Yüzüncüyıl halı yıkama halılarınızı yıkama havuzlarına atarak havuzlar da bir mühlet bekleterek kir ve lekelerin yumuşamasını sağlar ve yıkama işinde kolaylık sağlar.
  • Yüzüncüyıl halı yıkama yarı otomatik yıkama makinelerin de uzman halı yıkamacı personeli ile halılarınıza hata ve zarar vermeden yıkar.

Güvenilir bir halı yıkama hizmetini almak için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button