Duvar halıları veya taşınması zor olan halılar, kurumların halıları için Yenimahalle yerinde halı yıkama yapıyor. Yenimahalle yerinde halı yıkama ekibi özel temizlik ürünleri ile yerinde halı yıkama işinde tecrübeli çalışanı vardır. Yerinde halı yıkama şirketleri vermiş olduğu hizmetin kalitesine göre fiyatlandırma yaparlar.

Yerinde Halı Yıkama Şekilleri

Halının bulunduğu yere ve kullanıldığı oda veya mekân göre yerinde yıkama şekli farklılık gösterir. En fazla tercih edilen yerinde yıkama şekillerini, beş tane bölüme ayrılabilir. Buharla şeklinde yıkama, Şampuanlama şeklinde yıkama, kuru olarak temizleme şekli, köpükleme şeklinde yıkama, bonnet şeklinde yıkamalardır. Tercih edilen yıkama şekillerinden hangisi seçilir ise seçilsin Yenimahalle yerinde halı yıkanacak bütün halıların üst kısmını güçlü motorları ile süpürür.

Buharlayarak Yerinde Yıkama

Buharlayarak Yerinde Yıkama üst yüzey yıkama şekilleri içinde en etkili yıkama şeklidir. Yerinde halı yıkama makineleri ile şampuan ve sıcak su karıştırılarak solüsyon halının içine yollanır. Solüsyon halının içerisinde belli bir süre bekletildikten sonra (fazla beklemeyecek) vakum sistemi güçlü yıkama makineler ile geri çekilerek kirli solüsyon kiri, pisliği çekilip alınır.

Şampuanlama İle Yerinde Yıkama

Şampuanlama İle Yerinde Yıkama da şampuanla yapılan yerinde yıkama şeklidir. Yerinde halı yıkama araçları ile yapılan, şampuan kullanılarak yapılan bir yıkama şeklidir. Yıkamanın ardından güçlü halı yıkama makinaları ile şampuan halıdan geri emdirilir.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button