ULUS HALI YIKAMA

Saygı değer Uluslular ve Ankaralılar mahalle ve kapı aralarında, balkon ve banyolarda halı yıkama devri tam manası ile kapandı artık. Çok uygun ve manevi olarak da hiç külfeti olmayan bir şekilde yıkanır halılarınız. Ulus halı yıkama yorulmadan ve kirlenip ıslanmadan tertemiz olan halılarınızı kirlenecek endişesi duymadan rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Devir profesyonel işçilik devri. Halı ve kilimler belirli aralıklarla yıkanmalıdır hele de evinizde bebeğiniz de varsa. Ayrıca sadece yıkamak değil hijyen ve sağlıklı bir yıkama yapmak gerekir. Ulus halı yıkama kimyasal olmayan ve sağlığınıza, halılarınıza zarar vermeyen ürünler kullanarak da farkımızı ortaya koyuyor.  Tecrübeli personelimiz denetimiyle halılarınız yıkanır. Leke ve kiri yoğun olan halılar ayrı ve daha uzun aşamalara tabi tutulur. Kirlerinin yumuşaması için bekletme süresi uzatılan halılarınız iyice yumuşatılır. Ayrıca halılarınız başka birinin halılarına asla karıştırılarak yıkanmaz. Bu konuda özellikle özenli davranıyoruz.

Ulus halı yıkama daima güveninizi ve ilginizi hak eden bir halı yıkama firmasıdır. Halı yıkama ve yerinde halı yıkama yapan firmamızdan aldığınız her hizmet karşısında mutluluğunuzu ifade etmekten başka bir yolunuz yok ve olmayacaktır. Biz kendimize ve sunduğumuz hizmete güveniyoruz.

Ulus ve Ankara’ya hitap eden Ulus halı yıkama her tür ve dokumaya sahip halılarınızı ilk gün kadar temiz ve canlı duruma getirerek sizlere teslim eder. Servis hizmeti ve ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 

 

 

 

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button