Seyranbağları halı yıkama güler yüzlü çalışanları ve modern makineleri ile sizlere sınırsız ve güvenilir hizmet sunan bir firmadır. Sevdiğiniz ve özlediğiniz rahat ve ferah temizlik sizlerin ayağına kadar gelmiştir. Servisimiz ile sağladığımız imkânlarla kapınızdan alınan halılarınız numara ya da isimlendirilir ve karışmaları engellenmiş olur. Sizlere vermiş olduğu hizmetleri kaliteli ve deneyimli personeli ile sunmaktadır.

Neden Seyranbağları Halı Yıkama

Seyranbağları halı yıkama kaliteden ödün vermeden ve düzenli bir çalışma ile halılarınızı yıkamaktadır. Seyranbağları halı yıkama yıkanacak olan halılarınızın ilk olarak tesislerimize girişini yapar ve karışmasını önler. Halı yıkama işini Seyranbağları halı yıkama aşama aşama yapmaktadır. Bunlar; toz alma işlemi, havuza bırakarak bekletme işlemi, yıkama işlemi, kurutma işlemi, paketleme işlemi ve adrese teslim işlemi olmak üzere 6 aşamadan oluşmaktadır.

Toz Alma İşlemi

Seyranbağları halı yıkama tesislere girişi yapılan halıların tozları tam otomatik makinelerde alarak kir ve mikropların çırpılarak alınmasını sağlar.

Havuza Bırakma İşlemi

Seyranbağları halı yıkama halılarınızın pisliklerinin iyice yumuşaması için şampuanlı su ile dolu havuzlara atarak bekletmektedir.

Yıkama İşlemi

Seyranbağları halı yıkama halılarınızı en hassas şekilde yıkar. Halılarınıza zarar vermeden ve lekelerini en iyi şekilde çıkartarak yıkar.

Kurutma İşlemi

Seyranbağları halı yıkama halılarınızı kurutma odalarınızda kurutur.

Paketleme İşlemi

Yıkanan halılar teslim edilmek için paketlenir.

Adrese Teslim

Seyranbağları halı yıkama halılarınızı adresinize teslim eder.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button