Oran halkına verilen en iyi hizmet Oran yerinde halı yıkama şirketinin vermiş olduğu halı yıkama hizmetidir. Oran da yılların deneyimini ve birikimini siz değerli oranlılara sunmaktayız. Aldığımız işin hakkını fazlası ile vermekteyiz. Oran yerinde halı yıkama işinde uzman ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile halılarınızı yıkamaktadır.

Oran yerinde halı yıkama halılarınızı iş yerlerinde, evlerinizde, kurumlarınızda, toplantı salonları veya yerinden sökülemeyen duvar halılarınızı yerinde yıkama yapar.

Yerinde Halı Yıkatmanın Avantajı

Oran yerinde halı yıkama bilindiği gibi halılarınızı bulunduğu yerde yıkar. Sabit olan halıların yıkama işin de en iyi yöntem ve müşterilerimizin bir çoğu yerinde yıkama tarzında yıkamayı tercih etmektedir.

  • Oran yerinde halı yıkama da halılarınızın ebat ve boyutları gelinerek ölçülür ve hesaplama yapılır. Size halılarınızın ne kadara yıkanacağı hakkında bilgi verilir.
  • Oran yerinde halı yıkama sayesinde sabit halılarınızı sök tak gibi işlerle uğraşmazsınız. Yerinde halılarınız yıkanır ve güçlü halı çekme makineleri ile halılarınızın kirleri mikropları temizlenir.
  • Oran yerinde halı yıkama halıların yıkanacağı ortama zarar vermeden yıkama yapar. Yerinde halı yıkama yapmış uzman elemanlar tarafından yıkama işlemi yapılmaktadır.
  • Oran yerinde halı yıkama halılarınız da en ufak bir leke bırakmadan halılarınızın elyafının özelliğine göre yıkama malzemesi kullanarak halılarınıza zarar vermez.
  • Oran yerinde halı yıkamanın yıkamış olduğu halılar kısa bir süre de kuru ve kullanıma hazır hale gelir.
Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button