Oran halı yıkama halı temizliği herkesin dikkat etmesi gereken bir konudur diyerek sizleri uyarıyor. Gerek ev gerek iş yeri halıları olsun aldığınız nefesin oksijen kalitesi açısından önemli olduğu için temiz olmalıdır. Koyu renkli ya da shaggy halı kullanmak lekeler için bir çözüm olsa da sağlığınız için tam tersi etki gösterir. Silkeleme yapsanız bile tozlarının tamamından arınamayan halılar tozların dibine çökmesi ile tam bir bakteri yuvası haline gelmiş olur. Bir süre sonra bırakın çocukları sizde sebepsiz yere hapşırmaya başlarsınız. Shaggy halıların yıkanması diğerlerine oranla daha zordur. Ücretlendirme de bu zorluk ve halının metre kare olarak ebatları düşünülerek yapılır. Yıkama teknikleri ve yıkama şampuanları da farklılık gösterir.

Oran halı yıkama kullanmış olduğu tekniklerle gayet başarılı bir sonuç elde ederek özgün bir temizlik sunar. Düşünce tarzı ve hizmet şekli olarak birçok firmaya göre farklı olan Oran halı yıkama her tür ve kalitede halıyı yıkayabilecek kapasiteye sahiptir. Halı ve halı yıkama konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamıza kesinlikle güvenebilir ve sizin için maddi olarak da değerli olan halılarınızı hiç kuşku duymadan emanet edebilirsiniz.

Yıkama aşamaları halının cinsi ve dokusuna hatta iplerinin boyasına göre farklılık gösterir. Ancak her yöntem yine başarılı bir yıkama ile sonuçlanır.  Oran halı yıkama firması tam size yakışan hizmeti sunabilecek bir firmadır.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button