Oran Halı Yıkama

Halılarınız görsel olarak ev ve işyerlerinde görüntüyü tamamlayan son dokunmuştur. Perde ve halılar estetik açıdan güzelliği sağlayan ürünler olarak sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Halı temizliği bu nedenle başta görsel açıdan sizlerin dikkatlerini çeken bir konu olsa da sağlık açısından da halı temizliğine dikkat etmenin gerekli olduğu bilinmektedir. Halılarınız zaman içerisinde kirlenir, lekelenir, tozlanır ve diplerinde oluşan bakteriyel oluşumlar nedeniyle sağlığınız açısından tehlikeli bir hal alır. Bu nedenle koltuk yıkama firmaları arasında seçim yaparak halılarınızı belirli dönemlerde yıkatmanız gerekmektedir. Oran halı yıkama halı yıkama sektöründe kaliteli temizleyicilere sahip olan ve bu iş için gerekli olan tüm ekip ile ekipman desteğini sizlere sağlayan bir firmadır.

Ankara’da oran bölgesinde değil Ankara’nın tamamın da hizmet verebilecek ekip ve ekipman donanımına sahip olan Oran halı yıkama şu aşamalar ile halılarınız da temizlik işlemini gerçekleştirmektedir.

  • Talebiniz üzerine adreslerinize gelinir ve halılarınız isimlendirme işlemi yapılarak sizlerden teslim alınır.
  • Halılarınız firmaya getirilir öncelikli olarak türleri belirlenir ve buna uygun toz alma makinalarından geçirilir.
  • Tüm yabancı maddelerden arındırılan halılar türlerine uygun dezenfekte havuzlarında bekletilir.
  • Türlerine uygun yıkama makinalarında en kaliteli ve yine türlerine uygun leke çıkarıcı halı şampuanları ile halılarınız yıkanır.
  • Ürünlerinize zarar vermeyecek şekilde durulama işlemi gelberi yöntemi ile yapılır.
  • Santrifüj makinalarında sıkılarak halılarınız hızlı bir şekilde kurutma sağlanır.
  • Hav alma makinalarında %100 kurumuş olan halılarınız taranır ve tekrar yabancı maddelerden ayrıştırılır.
  • Halılarınız parfümlenerek leke kontrolü yapıldıktan sonra paketlenir ve adreslerinize teslim edilir.

Garanti kapsamı altında müşterilerine hizmet veren Oran halı yıkama firması memnuniyetsizliğiniz durumunda tekrar yıkama işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirir.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button