Keçiören yerinde halı yıkama başından sonuna kadar halılarınızı temizlik garantisi altına alarak ilk kullandığınız gün kadar temiz ve yeni gibi olmasını sağlar. Keçiören Yerinde halı yıkama yaparken kirlerin dışında eve sinebilecek hoş olmayan kokulardan arınmasını da sağlar. Elinizle temizlediğiniz halılarınız yeterince temiz olmaz. Çünkü el gücü çok yeterli gelmez ve halının her bölümü aynı oranda temizlenmez. Halınızın her yerine aynı oranda ve dalgalanma olmadan yıkanmasını istiyorsanız Keçiören yerinde yıkama firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Keçiören Yerinde Halı Yıkama Nasıl Halı Yıkar?

Keçiören yerinde halı yıkama halılarınızı evinize, iş yerinize veya cami, kuran kursu, konferans salonları gibi yerler de bizzat gelerek yerinde yıkama yapar. Yerinde yıkama işini yapmakta avantajları vardır. Bunlar;

  • Halılarınızı yer değiştirmeden gözünüzün önünde yıkanır.
  • Halılarınız yerinden sökülme, sabitleme ve taşıma sıkıntıları olmaz.
  • Halılarınızın yıkama işi kısa sürer ve en fazla 8 saat sonra kullanabilirsiniz.

Keçiören yerinde halı yıkama firmasının yıkama işinde kullanılan makineler evde yer sıkışıklığa sebep olmaz, yıkama makinelerinin motor güçleri yüksektir. Vakumlama yolu ile yıkama ve suyunu çekme işlemi gerçekleştirilir. Halılarınız özenle yıkanır ve sizin memnun kalacağınız şekilde, renlerine zarar vermeden, boya düzenleri bozulmadan halılarınızın niteliğine uygun yıkama şampuanı kullanılır. Keçiören yerinden halı yıkama şirketinin kullandığı yıkama malzemeleri kesinlikle ahşap yüzeylere zarar vermez.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button