27
EYL
2018

Keçiören Halı Yıkama

by :
comment : 0

Keçiören Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi özen ve titizlik gerektirir. Profesyonel halı yıkama firmaları bu konuda en kaliteli temizleyicileri ve teknoloji desteği müşterileri için oluşturmaktadır. En başarılı sonuçlarla hizmet vermeyi hedefleyen firmalar arasında Keçiören halı yıkama da yer almaktadır. Sizlere memnuniyetinizi sağlayarak hizmet veren firmalardan biri olan bu adres irtibat telefonlarından yararlanarak hızlı bir şekilde hizmet sağlayabileceğiniz bir çalışma sunmaktadır. Sektörde hizmet veren yıkama firmaları her geçen gün artıyor olsa da firmamız tüm rakiplerinden sıyrılarak gerekli titizliği ve profesyonelliği sağlayarak bugün ki yerini edinmiştir. Edinmiş olduğu misyon ile sektörde vazgeçilmez haline gelen bu adres en başarılı sonuçlarla halılarınızı sizlere teslim ederken tahribata uğratmaz ve hijyen konusunda asla mağduriyete uğramanıza neden olmaz.

  • Halı yıkama firmamız irtibatınız sonrası servis hizmetleri ile sizlere hizmet vermek amacıyla adresinize gelir.
  • Halılarınızı sizden teslim alırken isimlendirme yapan firma personelimiz diğer müşterilerin halıları ile ürünlerinizin karışmasın bu şekilde engeller.
  • Yıkama aşamasına geçmeden önce halılarınız tamamen tozlarından ve kıllardan ayrıştırılır
  • Havuzlarda bekletilen halılar sonra tek tek yıkama makinalarından geçirilen ve lekeli olan bölgelerine lokal müdahalelerde bulunan halılarınız muhteşem aşamalar gerçekleştirildikten sonra parfümlenerek hav alma makinalarından geçirilir ve işlem tamamlanır.
  • Paketlenen halılarınız araçlarınıza yerleştirilir ve yıkama işlemleri sizlere teslim edilmesi ile son bulur.

Kaliteli ve profesyonel çalışmalar ile sektörde yer edinen Keçiören halı yıkama firması her geçen gün müşteri potansiyelini artırmaktadır.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button