Gaziosmanpaşa halı yıkama güler yüzlü personeli ve başarılı çalışmaları sonucunda, verdiği hizmeti en yüksek mertebelere çıkararak, siz değerli müşterilerimizin her zaman ilk tercihi haline gelmiştir. Gaziosmanpaşa halı yıkama basit ve işinde ciddiyetsiz halı yıkamacılar gibi iş yapmaz halılarınızı profesyonel bir şekilde yıkama yapar.

Halı Yıkama Aşamaları

Toz Alma

Gaziosmanpaşa halı yıkama şirketimize halılarınızın kaydı yapıldıktan sonra halılarınızın ilk aşaması Toz Alma aşamasıdır. Halılarınızın tozlarının alınması için toz alma makinelerinde iyice arındırılır, halıların diplerindeki birikmiş olan mikropları döker.

Havuzda Yumuşatma

Gaziosmanpaşa halı yıkama halılarınızın toz alma işi bittikten sonra, şampuanla doldurulmuş havuzlar da halılarınızın yıkamada kolaylık olması ve fazla fırçalama işi yapılmaması için bekleterek halılarınızın kirini yumuşatır.

Yıkama İşlemi

Gaziosmanpaşa halı yıkama en deneyimli personeli ile siz değerli müşterilerimizin halılarını yıkar. Halı iplerini hasara uğratmadan ve halı diplerine kadar inen temizlik şekli ile halılarınızı yıkar. Yıkama sırasın da ipe ve dokuya zarar vermeden yıkama yapılır. Halılarınızda halınızın niteliğine ve özelliğine göre şampuan kullanılarak şampuan izi veya lekesi kalmayacak şekilde yıkama yapılır.

Kurutma

Gaziosmanpaşa halı yıkama da halılarınız sokakta veya nemli iki üç camı açık odalarda kurutma yapılmaz. Halı kurutma özel odalarda yapılır. İyice kuruduğu tespit edildikten sonra paketleme işine geçilir.

Paketleme

Gaziosmanpaşa halı yıkama tam manası ile kurutulmuş olan halılarınızı paketleyerek siz değerli müşterilerimizin evine gelerek teslim eder.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button