23
EYL
2018

Fatih Halı Yıkama

by :
comment : 0

Fatih Halı Yıkama

Halı yıkama firmalarının sektörde sayıları oldukça artmaktadır. Ancak birçok halı yıkama firması istenilen aşamalarda beklenilen temizliği sağlayamamaktadır. Bu nedenle de kullanıcılar olarak mağduriyete uğramanız ortaya çıkmaktadır. Halı yıkama işleminde genel olarak sizlere servis araçları ile hizmet sağlanır. Fatih halı yıkama firmasın da toplanan halılar isimlendirilir ve bu şekilde işleme başlanır.

  • Araçtan indirilirken halılarınız türlerine göre ayrılır.
  • Toz alma işlemi gerçekleştirilir ve havuzlarda ya da ıslatılan halılarınız teker teker halı yıkama makinaları ile en kaliteli temizleyiciler ile yıkanır.
  • Ters ve düz olarak yıkanan halılarınız otomatik halı yıkama makinaları tarafından fırçalanır.
  • Gelberi yöntemi ile durulanır ve daha sonra kurutma alanlarına alınır.
  • Santrifüj makinesi ile sıkılan halılarınız kısa süre bekledikten sonra tamamen kurumuş olur.
  • Hav makinalarında son olarak tarama işlemleri yapılır.
  • Halılarınız parfümlenir ve halılarınız paketlenerek adresinize teslim edilir.

Fatih Halı Yıkama firması bu aşamaları sizlere başarılı sonuçlar ile sağlamaktadır. Tüm aşamalara dikkat ederek, halı türlerine göre halılarınızı yıkayarak profesyonel temizlik sağlar. Lekelerin temizlenmesi ve tamamen bakteriyel oluşumların engellenmesi için tercihiniz olan Fatih Halı Yıkama halılarınız da temizlik konusunda tüm detaylara dikkat ederek sizlere muhteşem temizliği uzun süre titiz bir şekilde sağlar. Halı temizliği çocuklarımızın yaşadığı alanlarda daha da önem kazanmaktadır. Bu nedenle bu konuda sizler profesyonel firmamızdan destek alabilirsiniz.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button