Yerinde halı yıkama, duvardan duvara kaplanmış halılar ve yere yapıştırılan halılar için kullanılan bir halı yıkama türüdür. Etlik yerinde halı yıkama olarak bizim halıyı yerinde yıkamayı sağlayabilecek özel ekip ve ekipmanlarımız bulunmaktadır. Halıyı yerinde yıkayaca olan makineler kadar yıkama işini gerçekleştirecek olan kişilerinde ustalaşmış olmaları gerekmektedir. Kaliteli hizmet ile talep edilen ücret orantılı olsa da Etlik yerinde halı yıkama diğerlerine göre sizlere emeğimiz karşılığında cebinizi yakmayan fiyatlar sunmaya çalışıyoruz. Fiyatlarımızı tam olarak telefon ile aradığınızda ve mail ile sorgulayabilirsiniz.

Etlik yerinde halı yıkama halılarınızı kullanma şeklinize ve yerinize göre veya kirlenme oranına göre değişik yöntemler uygulayarak yıkar. En çok kullanılan yöntemler beş tanedir ve sıklıkla bu yöntemler uygulanır. Bu yıkama çeşitleri; buhar ile yıkama, şampuanlanma, köpüklü yıkama, kuru temizleme ile yıkama ve bonnet ile temizlemedir. Etlik yerinde halı yıkama da yıkama işlemine geçilmeden önce güçlü çekim gücüne sahip makine ile halılar çektirilerek süpürülür.

Bu yöntemlerden biri olan şampuanlama ile temizleme en az kir oranına sahip halılarda kullanılır ve halı silme temizliği ve etkisi gösterir. Ancak yine de makine gücü kullanılır. Buharla halı yıkama yaparken ise sıcak su ve etkili solisyonlar karıştırılır ve makine ile halıya salınır daha sonra da iyice geri emdirilir. Bu yöntem hem sağlık açısından hem de görünüm olarak etkili bir yöntemdir.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button