24
EYL
2018

Etlik Halı Yıkama

by :
comment : 0

Etlik Halı Yıkama

Yüksek meblağlarda satın aldığınız ürünleriniz arasında halılar yer almaktadır. Halılarınızı hep ilk gün ki ışıltısı ile kullanmak istiyorsanız yıkama aşamalarında profesyonel destek sağlayabileceğiniz firmaları tercih etmeniz gerekir. Halı temizliği özenle gerçekleştirilmelidir ki tahribat oluşmasın. Bu nedenle sizlere bu konuda bilinçli yıkama aşamaları sağlayacak olan Etlik halı yıkama personeli ve uzman ekipmanları sayesinde bu iş için gerekli olan tüm deneyime ve tecrübeye sahip bir firma olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Halılarınız da ilk günkü ışıltıyı hiç kaybetmeden uzun süre sağlayabilmeniz için Etlik halı yıkama kaliteli temizleyiciler ve tamamen doğal içerikli ürünler ile halı temizliğini profesyonel olarak sağlıyor.

Halı yıkama firmamızdan hizmet talep ettiğiniz de öncelikli olarak servis personelimiz adresinize gelerek halılarınızı sizden teslim alır ve isimlendirme yapar. Halılarınız firmamıza getirildiğinde el dokuma halılar, makine halıları, ipek halılar ve diğer simli ve desenli halılar türlerine göre ayrıştırılır. Toz alma aşaması halıların türlerine göre gerçekleştirilir. Sonra halılarınız yine türlerine göre yumuşaması için havuzlara alınır. Sularda bir müddet bekletilir. Lekeli bölgelere lokal olarak müdahalelerde bulunulur ve daha sonra halı yıkama makineleri tarafından halılarınız birer birer yıkanır.

Etlik halı yıkama fabrikasında profesyonel yıkama işlemi bu şekilde devam ederken durulama makinalarında gelberi yöntemiyle halılarınız iyice durulanır ve derinlemesine temizlik sağlanır. Ardından santrüfüj makinalarında sıkma işlemi gerçekleştirilir ve bu işlem sonrasında halılarınız % 80-90 oranında kurumuş bir şekilde çıkarılır. Kapalı alanlarda havalandırma odaları oluşturularak halılarınız tam olarak kurutulur. En son olarak hav alma yöntemi olarak adlandırılan yöntem ile halıların tüyleri taranır ve parfümlenerek paketlenir. Bu aşamada tüm lekelerin çıkıp çıkmadığı konusunda tekrar kontroller sağlanır.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button