ETLİK HALI YIKAMA

Başta Etlik olmakla beraber tüm Ankara da hizmet veren Etlik halı yıkama firması güvenilir bir halı yıkama fabrikasıdır. Halılarınız servis elemanlarımız aracılığı ile adresinizden alınarak yıkama fabrikasına getirildikten sonra bazı makine ve aşamalardan geçerek temizlenir ve zarar görmeden yıkanır. Bu aşamalar şöyledir:

Tozdan kurtulma aşaması: Etlik halı yıkama sahip olduğu son teknoloji bir makine olan toz alma ünitesi halılarınızın yıkanmadan önce ilk olarak toz, kum ve saç gibi şeylerden kurtulmasını sağlar ve bunların suyla karışarak iyice halının diplerine yerleşmesini önler. Böylece halılarınızın dipleri boşalmış olur ve daha sağlıklı bir yıkama bu sayede gerçekleşebilir.

Otomatik halı yıkama makinesi: Etlik halı yıkama sahip olduğu son teknolojik ve tam otomatik makinelerle ve çeşitli temizlik ürünleri ile beraber orantılı su ve halınızın iki yüzünün de eşit olarak yıkanmasını sağlayarak dipteki kirlerinde yüzeye çıkarak akıtılmasını sağlar. Böylece elde yıkandığında hiçbir zaman elde edemeyeceğiniz temizliğe kavuşmanızı sağlar.

Boru tipli sıkma makinesi: Etlik halı yıkama sahip olduğu sıkma (santrifüj) makinesi ile yıkanan halılarınızı yıpratmadan %80 kuru olarak çıkmasını sağlar.

Kurutma odaları: Nemli şekilde kalan halılarınızı tamamen kurutabilmek için Etlik halı yıkamanın sağladığı alanlardır.

 

Toz alma ile paketleme makinesi: Etlik halı yıkamanın sahip olduğu hav temizleme makinesi ile tüyleri taranan halınız düzgünleşir ve yumuşak hale gelir. Dökülen tüyler de temizlenmiş olur.

 

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button