Dikmen yerinde halı yıkama firması yerinde halı temizliği ve yıkama sağlayarak hizmet eder. Çok güçlü ve yüksek vakum gücü ile ve yüksek derece ısıya ulaşabilen ısıtıcıya sahip makinelerimiz ile döşeme halılarınızın yüzey ve derinliklerindeki ki kirleri rahatlıkla söker ve atarız. İleri teknoloji ile üretilmiş makine ve özel üretim halı yıkama şampuanlarımız ile halı yıkama sektörüne farkımızı damgalamak dikmen halı yıkama olarak tek gayemizdir. Lekenin oluşumu ile kalıcılığına göre ve tabi ki halınızın cinsini de dikkate alarak uyguladığımız solüsyonumuz her türlü zor ve iyice sinmiş lekeleri kolayca çıkararak derinlemesine temizler. Ayrıca sakız, yağ, çimen ve kalem lekeleri için de ayrıca işlemler uygulanır.

Dikmen yerinde halı yıkama aradığınız yıkama işini itina ile en başarılı şekilde yaparak sizlerin memnun olmanızı sağlar. Siz de artık bu gibi halı temizleme ve yıkama işlerini profesyonel kişilere bırakın ve aileniz ile daha fazla zaman geçirin ve sonuçtan da memnun kalın.

Dikmen yerinde halı yıkama ev ve işyerlerinizin dışında otellerde, restoranlarda, cami ve toplantı salonlarında da hizmet vererek daha geniş alanlarda kusursuz temizlik sunar. Uygun kampanya ve ödeme şekilleri ile size hiç sorun çıkarmadan beğeninizi sağlayan yerinde halı yıkama her daim hizmetinizde ve bir telefon kadar yakınınızdadır. Arayın ve gelelim eşsiz temizliğin farkını bizimle yaşayın.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button