21
NIS
2015

Dikmen Halı Yıkama Servisi

by :
comment : 0

Halı Temizlemenin En Kolay Yolu

 

Halılarının tertemiz görünmesini isteyen işletme sahipleri ve ev kadınları, bireysel olarak halı yıkama gibi zorlu bir işe girmeden ekonomik fiyatlarla firmamızın sunduğu Dikmen halı yıkama hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, Dikmen halı yıkama çözümleriyle duvardan duvara kaplama halılar da dahil olmak üzere tüm halıları etkili bir şekilde temizlemektedir. Halı yıkamanın bireysel uygulamalarla yapılmaya çalışılması, saatler süren yorucu bir uğraşın ardından istenen temizliğin sağlanamamasına neden olur. Halıların derinlemesine temizlenmesinin tek yolu profesyonel ekipmanlar ve özel temizlik ürünleri kullanmaktadır. Yanlış uygulamalar halıdaki tüm kir ve pisliğin daha da derinlere gömülmesine neden olurken, yoğun kimyasallar da halıların deforme olmasını sağlamaktadır.

 

Özel üretilen halı temizlik ürünlerinin kullanılmaması halıların yırtılmasına ya da renklerinin solmasına sebep olabilir. Halı şampuanları en hassas halıların dahi zarar görmemesi sağlamakta ve bir yandan da halının dibindeki tüm kirlerin de yüzeye çıkmasını sağlar. Bu şekilde uzman bir kişi tarafından uygulana halı şampuanları köpürerek dip bölümdeki kirlerin de üst kısma çıkarak temizliğin etkili bir biçimde tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Sanayi tipi vakum makinaları çok yüksek bir emiş gücüne sahip olduğundan, halı şampuanıyla yüzeye çıkan kirler hızlı bir biçimde temizlenebilmektedir. Elektrik süpürgelerinden çok daha yüksek bir devirle çalışan bu sanayi tipi makinalar, halıların gerçek anlamda temizlenmesini sağlamaktadır.

 

Yerinde halı yıkama hizmetlerimizde kurutucu makinalarla hızlı kurutma ve bu şekilde de küflenme gibi sorunlar yaşanmadan halıların doğrudan kullanılabilmesini sağlamaktayız. Duvardan duvara halılar sökülemediği için yerinde kurutulması gerekmekte ve yıkama sonrası halıların nemli kalması halinde mikroplar hızla üreyebilmektedir. Sanayi tipi kurutucular kullanan uzman ekiplerimiz böylece kaplama halıların dahi hemen kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Yıkıma işleminden birkaç saat sonra evlerdeki ya da ticari işletmelerdeki halılar kullanılabilmekte, günlerce halıların kuruması beklenmemektedir. Firmamızın sunduğu profesyonel halı yıkama hizmetlerinden son derece makul fiyatlarla faydalanabilir, halı yıkamanın yorucu ve etkisiz uğraşına katlanmadan tertemiz halılarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Ev ve işyerinizdeki halıların temizliği ile göz kamaştırması için firmamızla iletişim kurmanız yeterlidir.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button