Çukurambar halı yıkama sizlerden gelen ilgi ve destekle her geçen gün kendisini bir adım daha ileri taşıyarak siz Çukurambar halkına daha kaliteli hizmeti sunmayı başarmıştır. Çukurambar halı yıkama ev halısı, iş yeri halısını, kurum halısını veya duvar halısını evinizden alarak en iyi şekilde yıkayarak sizlere teslimini yapmaktadır. Halılarınızı güvenle teslim edebileceğiniz yıkama şirketimizi yerinde görüp hijyenikliğini inceleyebileceğiniz bir yıkama şirketidir Çukurambar halı yıkama.

Nasıl Halı Yıkarız

  • Çukurambar halı yıkama işin de uzman olarak çalışan personelimiz ile birlikte halılarınızın değerlendirmesini yapar. Hassas olduğu noktaları tespit eder ve kullanacağı halı yıkama, leke çıkartma malzemelerini belirler ve uygular.
  • Çukurambar halı yıkama her yıkama malzemesini her halıya uygulamamaktadır. Halılarınızın şirket uzman personelinin tespit ettiği özelliğe uygun malzeme kullanmaktadır.
  • Çukurambar halı yıkama halılarınızın toz ve lekelerini çıkarır, halının hav diplerinde kalabilecek kirlere karşı kuvvetli yıkama maddeleri kullanarak halılarınızın temizlenmesini sağlar.
  • Çukurambar halı yıkama halılarınızın renklerini soldurmadan ve halılarınızın iplerine zara vermeden yıkayarak halılarınızın ömrünü uzatır.
  • Çukurambar halı yıkama halıları en iyi şekilde ve sokakta merdiven altı gibi yöntemlerle değil, özel olarak sadece halı kurutmak için inşa edilmiş halı kurutma odalarında kurutularak yıkanmış olan halılarınızın toz dahi kapmadan teslim edilmektedir.
  • Çukurambar halı yıkama şirketinde yıkama ve kurutma işi biten halılar paketlenerek ambalajlanır ve sizlere teslim edilmek üzere yola çıkartılır.
Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button