Çiğdem mahallesi halı yıkama firması kurulum ve hizmet olarak bir tesis ve fabrika gibidir. Çiğdem mahallesinde kurulmuş olan firmamız kalite ve fiyat olarak gayet uygun ve seçkin firmalardandır. İstenen kusursuz temizlik için Çiğdem Mahallesi halı yıkama firmasında mevcut olan bir özelliktir.

Sizde kirlenen halılarınızı nasıl temizleyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Zor ve eziyetli yollarla temiz olmaktan yoruldunuz mu? Sağlık ve hijyeni bir arada yaşayamıyor musunuz? Artık bu işi sizden daha özenli ve kusursuz olan bir firma ile tanışma vakti! Çiğdem Mahallesi halı yıkama sizin için çalışıyor. Servis ile adresinizden teslim aldığı halıları başarılı bir şekilde ve belirlenen yıkama aşamalarından geçiriyor ve kuruduktan sonra paketleyip yine size yani adresinize teslim ediyor. Kapıda çalışanlarımızın teslim ettiği halıları kontrol edin, önerilerinizi söyleyebilirsiniz. Çiğdem sakinlerine hizmet etmeyi kendine düstur edinen firmamız da halı ve kilim ya da pahalı ürünleriniz başarılı biçimde yıkanır ve temizlenir.

Çiğdem mahallesi halı yıkama halılarınızı yıkama esnasında katiyen yıpratmaz, hasara sebep vermez ve dokusunu bozmaz. Ürünleriniz ilk günkü gibi temiz ve sağlam ve ışıltılı olur. Çiğdem mahallesi halı yıkama yaptığı ürünleri sigorta temin etmektedir. Başka yıkama firmalarına göre iyi çalışır ve halınızı süresinden önce sizlere ulaştırır. Siz de başarılı bir yıkama firması arıyorsanız Çiğdem Mahallesi koltuk yıkamadan şaşmayın.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button