Cevizlidere halı yıkama özenle halı yıkama işini yapan tek yıkama yeridir. Halılarınızı itina ile Cevizlidere halı yıkama tesislerine teslim edebilirsiniz. Halılar yıkanma zamanı sizin halılarınıza yapmış olduğunuz günlük bakıma göre değişir. Eğer günlük olarak halılarınızı temizliyorsanız ve her gün halılarınızı güçlü süpürgeler ile çekerek temizliyorsanız. Halılarınızı hafta da bir yüzeysel olarak da olsa siliyorsanız, halılarınızı 3-4 ayda bir yıkamanız uygundur. Fakat bayanların iş hayatında aktif olarak görev yapmaları sıklaştığı için bu anlattığımız temizliği genelde yapamamaktadırlar. Bu nedenle evde iki birey de çalışıyor ise 2-3 ay da bir yıkamaları uygun olacaktır.

Cevizlidere halı yıkama işinde en iyi olmayı hedef olarak belirlemiştir. Halılarınız güvenle ve itina ile yıkanır ve lekeleri çıkartılır. Halılarınızdan lekeler çıkartılırken kesinlikler halılarınıza zarar vermeden doğru leke çıkarıcı şampuanlar kullanarak yıkanır. Halılarınızı tam otomatik halı yıkama makinelerin de yıkayarak kirli suyunu sıyırma yöntemi ile halıdan dışarı atar. Halılarınızı sıkma işlemi tek tek yapılır ve halılarınızı dokuma şekline zara vermeden sıkma işlemi yapılır. Halılarınızın renk solması gibi bir durum söz konusu olamaz. Halılarınızın yapısına göre kullanılan şampuanlar, halılarınızın renklerini ve desenini tekrar kazanmasını sağlar.

Cevizlidere halı yıkama şirketinde halılarınızın yıkanmasını istiyor iseniz mutlaka Cevizlidere halı yıkama şirketinin müşteri hizmetlerini arayarak evde olduğunuz bir günü vererek halılarınızı teslim edebilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button