Hızlı ve Etkili Halı Yıkama Hizmetleri

 

Ev ve işyerlerinde yapılan temizlik işlemlerinin büyük bir titizlikle yürütülmesi halinde bile halıların kapsamlı bir biçimde temizlenmesi, mekanda yapılan tüm temizliğe rağmen kısa süre içinde her yerin toz ve kir kaplanmasına neden olacaktır. Elektrik süpürgeleriyle yapılan halı temizlikleri sadece yüzeyin temizlenmesine neden olurken, insanların halıların üzerine basmasıyla birlikte diplerdeki toz ve kir partikülleri mekana dağılarak yeni temizlenmiş bir yerdeki eşyaların dahi kısa zamanda tozla kaplanmasına neden olabilmektedir. Firmamız sunduğu uzman Çayyolu halı yıkama çözümleriyle ev ve işyerlerindeki kullanılan halıların etkili ve derinlemesine temizlenmesini sağlamakta, hijyenik kullanım vaat eden halılarla sağlıklı yaşam alanları oluşmasına yardımcı olmaktadır. Firmamızın sunduğu Çayyolu halı yıkama hizmetlerinde deneyimli ekipler görevlendirilmekte, özel olarak halı yıkama için üretilen şampuanlar ve temizlik ürünleri sanayi tipi makinelerle birlikte kullanılmaktadır.

 

Halıların etkili bir biçimde temizlenmesi için birçok farklı ürün kullanılması gerekmekte ve tüm bu işlemlerin de etkili hijyen sağlayabilmesi için bu iş için tasarlanmış makineler kullanılmalıdır. Yüksek emiş gücüne sahip olan sanayi tipi vakum makineleri kullanılarak gerçekleştirilen yalı yıkama işlemeleri, en sıkı dokunmuş halıların dahi derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır. Temizlik işlemlerinde halıların renklerine ve dokusuna zarar vermeyen özel temizlik ürünleri kullanıldığı gibi, halı yüzeylerinde oluşan lekelerin temizlenmesi için de birçok özel temizlik ürünleri kullanılabilmektedir. Halı yüzeyine uygulanan özel halı şampuanları köpürerek halının dibindeki tüm kirin üst kısma çıkmasını sağlamakta, böylece yüksek emiş gücüne sahip olan vakum makineleri ile halıdaki tüm toz, kir ve akarlar temizlenebilmektedir.

 

Halıların temizliğinin ardından kurutma işlemlerinin de kısa süre içinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bunun içinse özel olarak tasarlanan kurutma makineleri kullanılmaktadır. Bu makineler halıların kısa süre içinde temizlenmesini sağlamakta ve bu şekilde halıların nemden hızla kurtulmaktadır. Halıların yıkama işlemlerinin ardından kısa sürede kurutulmaması halinde halı yüzeylerine yeniden mantar gibi mikroplar ve akarlar yerleşmektedir. Nemli ortamlarda hızla üreyen mikroplar halıların temizlenmesine karşın mikrop saçmayı sürdürmesine neden olmaktadır. Bu nedenle firmamız özel makinelerle halıların yıkama sonrası hızla kurutulmasını ve birkaç saat içinde de halıların tekrar kullanılabilir hale gelmesini sağlamaktadır.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button