21
NIS
2015

Çayyolu Halı Yıkama

by :
comment : 0

Hızlı ve Ekonomik Halı Yıkama

 

Halı yıkamanın ev kadınlarının korkulu rüyası haline gelmesi, bu konuda zahmete girmeye gerek kalmadan profesyonel hizmetlerden yararlanılmasını sağlıyor. Çayyolu halı yıkama firmamızın sunduğu hijyenik ve hızlı hizmetler sayesinde kapıdan teslim ya da yerinde yıkama çözümleriyle halıların temizliği derdinden ekonomik bir biçimde kurtulabilirsiniz. Halılarını yıkamak için yaz aylarını bekleyen ev kadınları, tüm kış boyunca kirlenen ve mikrop yuvasına dönüşen halılarla birlikte yaşamak zorunda kalır. Yaz aylarında yapılan temizlik işlemlerinin zahmetli olmasının yanı sıra etkili bir temizlik de sunamaması, ev kadınlarının bu konuda firmamızın Çayyolu halı yıkama hizmetlerini tercih etmesini sağlamaktadır. Yaz aylarında yıkanan halıların güneş ışığından yararlanarak kurtulması sağlansa da, evlerde yapılan bu yıkama işlemleri sonrasında günlerce balkon ve teraslarda bırakılan halılar kururken bir yandan da kirlenmektedir.

 

Halıların yıkanması kadar önemli olan bir konu olan kurutma, hızlı bir biçimde yapılmadığı zaman halının yeniden kirlenmesine neden olur. Dış ortamlarda açık havada günlerce beklerken mikropların yerleşmesi için ideal de bir ortam oluşturan halılar yeniden mikrop yuvası haline gelmekte ve temizlendiği zannedilen bu halılar da evlere yeniden serilmektedir. Bu şekilde boşu boşuna uğraşmak yerine firmamızın uzman yıkama hizmetlerinden makul fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Kapıdan teslim alınan halılar ertesi gün dahi temizlenmiş ve tamamen kurutulmuş olarak teslim edilmektedir. Ayrıca sökülmesi mümkün olmayan ya da bu zahmete girmek istemeyenler için özel makinelerle yerinde halı yıkama hizmetleri de sunuyoruz.

 

Halı temizliğini yerinde yaptırmak isteyen ev kadınlarına memnuniyet garantili hizmetler sunan firmamız, ayrıca ticari işletmelere de kurumsal anlayışla çözümler sunmaktadır. Hızlı bir şekilde yapılan yerinde halı yıkama işlemleri işyerlerinde sorun yaşanmamasına ve işlerin de aksamamasına sebep olur. Ekiplerimiz deneyimli olduğu için geniş alanlardaki duvardan duvara kaplama halıları dahi oldukça hızlı bir biçimde yıkamakta ve kurutma işleminin sonrasında da halılar kısa zamanda kullanılabilmektedir. Halıların etkili bir biçimde temizlenmesi ve gerçek anlamda hijyenik kullanım sağlaması için firmamızı tercih edebilir, çok uygun fiyatlarla tertemiz halılara üstelik hiçbir zahmete de girmeden sahip olabilirsiniz.

 

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button