21
NIS
2015

Çankaya Halı Yıkama

by :
comment : 0

Çankaya halı yıkama siz Çankayalıların ayağına sunulan bir hizmettir. Halı yıkama hakkında ve halı yıkama yöntemleri ile ilgili bir sürü püf noktaları vardır. Çankaya halı yıkama bu noktalara tam manası ile uyarak halı yıkama yapar. Sizlerin de halılarınızı kullanırken uymanız gereken hususlar vardır. Bu kurallar halılarınızın ömrünü uzatır ve yıkama aralıklarını seyrekleştirir. Ayrıca halınızın tüylerinin yıpranmasını da önler.

Yöresel halı ve kilim yıkama şekli ile türkiye de dokuma ve yün halılara uygulanan yıkama stili, zamanla şehirde ki ihtiyaçtan dolayı makine ile dokunan halılar için de geliştirerek günümüze kadar ulaşmıştır. Eskiden kadınların halılarını yıkadıkları şekiller günümüzde makinelere aynı iş yaptırılarak uygulanmıştır.

Halı yıkama işi bir sanattır. Çünkü bu işi bilmeyen neyi nasıl yapması gerektiğini bilmez ve halıdan anlamayan kişi nasıl bir uygulama yapacağını bilmediği için halınızın dokusuna, rengine, desenine vb. zararlar oluşturur. Her halı türü için ayrı bir yol ve yöntem ile ürün kullanılır. Çankaya halı yıkama da ise bu işin iyi bilenleri bulunduğu için içinizi rahat tutun. Çankaya halı yıkama da saç ve türevlerini halıdan daha başarılı çıkarabilmek için uzaktan ve doğru basınçla uygulanan tazyikli su makinesi kullanılmaktadır. Bizim yıkadığımız halılarınız da başarılı temizliği doya doya yaşarsınız ve bir daha vazgeçemezsiniz. Desen ve renkleri ile halınız ilk gün ki kadar canlı olacaktır.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button