Kaliteli ve güvenilir halı yıkamanın tek adresi olan Beşevler halı yıkama firması siz değerli Ankaralılara önemle hizmet sunmaktan gurur duyar. Beşevler halı yıkma firması aldığı işin hakkını vererek bilinçli bir şekilde temizlik yapmaktadır. Ev halılarınızı, iş yeri halılarınızı, kurum halılarını, duvar halılarınızı özenle ve itina ile temizleyerek hiçbir hasar ve zarar vermeden siz değerli müşterilerimize teslim eder.

Neden Beşevler Halı Yıkama Tercih Edilmeli?

Beşevler halı yıkama işinde uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

  • Beşevler halı yıkamada çalışanlar kalifiyeli elemanlardır. Ve kurum denetçilerinin gözetiminde halıları yıkarlar.
  • Beşeveler halı yıkama firması halılarınızı özelliğine göre şampuanlarla yıkayarak halılarınızı zarar görmesini engeller.
  • Beşevler halı yıkama şirketi halılarınızı yıkarken halılarınıza zarar vermeyecek şekilde makinaları kullanır.
  • Beşevler halı yıkama halılarınızı sokakta kurutma şeklinde değil, özel olarak halı kurutmak için yapılmış halı kurutma odalarındı kurutma işlemini yapar.
  • Beşevler halı yıkama şirketi halılarınızı kesinlikle nemli veya tam kurumadan size teslim etmez. Halılar en iyi şekilde kurutulduktan sonra ve firma denetçileri tarafından onay verildikten sonra halılar teslim için kurutma odasından çıkartılır.
  • Kurutma işlemi ardından evinize gelene kadar halılarınız toz toprak olmaması için poşetlerle paketleme yapılır.

Sevgili Beşevler halkı sizler de halılarınızı güvenilir ve köklü bir firmada yıkatmak ve sorun yaşamak istemezseniz yapmanız gereken tek şey Beşevler halı yıkama firmasının telefonunu aramak olacaktır.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button