Balgat halı yıkama evlerinizin en sert ve en çok kullanılan eşyası halılarınız hijyen açısından da önemlidir. Her gün üzerinde gezdiğiniz ve bütün aile bireylerinin ayakları altında bulunan halılara iyi temizliği takip edilmediği zaman bir mikrop yuvası haline gelebilir. Siz evlerinizin temizliğine çok dikkat ediyor olabilirsiniz. Her gün düzenli olarak halılarınızı elektrikli süpürge ile çekiyor ve hafta da bir gün de halılarınızı kimyasal maddeler ile siliyor olabilirsiniz. Ama bu yapmış olduğunuz bütün çalışmalar halılarınızın temizliğini tam anlamı ile sağlayamayacaktır.

Balgat halı yıkama halılarınızı kir ve pisliklerden arındırmak için çeşitli temizlik ürünleri kullanır. Kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri halılarınızı temizler ve önümüzdeki birkaç hafta da halılarınız da bakterilerin oluşmasına ve barınmasına engel olur ve bakterilere karşı halılarınızı korur.

Balgat Halı Yıkama Şekli

Balgat halı yıkama şirketi halılarınızı evinizden alarak halı yıkama firmamızın tesislerine getirerek kaybolma veya karışma ihtimaline karşı kayıt altına alır. Balgat halı yıkama halılarınızı yıkamak için önce toz, toprak dökmek için toz alma makinesine yerleştirir. Toz alma işlemi bittikten sonra halılarınız ilaçlı havuzlara bırakılarak kirlerin çözülmesi beklenir. Daha sonra yıkama işlemine geçilir. Yıkama işlemi boyunca kesinlikle halılara zarar verilmez ve halılar detaylı bir şekilde yıkanarak lekelerinden arındırılır.

Balgat halı yıkama şirketinden halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız. Sizin yapmanız gereken tek şey müşteri hizmetlerimizi aramaktır.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button