AŞAĞI AYRANCI HALI YIKAMA

Aşağı ayrancı halı yıkama bir bir halılarınızı yıkar ve sıkar kesinlikle çoklu temizlik ve çoklu sıkma işlemi yapılmaz. Aşağı ayrancı halı yıkama şirketine güvenle iş yeri halılarınızı, ev halılarınızı, duvar halılarınızı, tören için kullanılan halılarınızı yıkatmak için verebilirsiniz. Bunun yanında taşınması zor veya imkânsız olan halılarınızı da yıkamak için evlerinize, iş yerlerinize ve kurumlarınıza gelerek yerinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Aşağı ayrancı halı yıkama şirketi çalışanları ve yapmış olduğu halı yıkama şirketi olarak açık ve şeffaf bir yıkama hizmeti sunmaktadır. Yani halılarınızın yıkanacağı tesisleri gelip gezebilirsiniz. Bizler Aşağı ayrancı halı yıkama şirketi olarak sizlere her zaman dürüst bir hizmet sunmaktayız. Halı yıkama şirketimiz de çalışmakta olan elemanlar kesinlikle halı yıkama işinde uzman ve deneyimli personellerdir.

Aşağı Ayrancı Halı Yıkama Sistemi;

Aşağı ayrancı halı yıkama şirketini müşterilerimiz araması ile başlayan çalışma, evinizden yıkanacak olan halıların yıkama şirketimizin tesislerine girişi ile başlar. İlk olarak halılarınızın cinsi tespit edilir. Halılarınızın cinsine göre şampuan kullanılacağı için halılarınızın türünün şirketimizin uzman personeli tarafından tespit edilmesi önemlidir. Aşağı ayrancı halı yıkama şirketi halılarınız da lekeleri en iyi şekilde zarar vermeden kendine has yöntemler ile yıkayarak çıkartır. Halılarınız yıkama sonrası kurutulması için halıların özel yapılmış kurutma odalarında kurutulur ve sizlere teslim edilmek için paketlenir.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button