ANKARA YERİNDE HALI YIKAMA

Ankara yerinde halı yıkama firması yerinde halı temizliği ve yıkama sağlayarak hizmet eder. Çok güçlü ve yüksek vakum gücü ile ve yüksek derece ısıya ulaşabilen ısıtıcıya sahip makinelerimiz ile döşeme halılarınızın yüzey ve derinliklerindeki ki kirleri rahatlıkla söker ve atarız. İleri teknoloji ile üretilmiş makine ve özel üretim halı yıkama şampuanlarımız ile halı yıkama sektörüne farkımızı damgalamak yerinde halı yıkama olarak tek gayemizdir. Lekenin oluşumu ile kalıcılığına göre ve tabi ki halınızın cinsini de dikkate alarak uyguladığımız solüsyonumuz her türlü zor ve iyice sinmiş lekeleri kolayca çıkararak derinlemesine temizler. Ayrıca sakız, yağ, çimen ve kalem lekeleri için de ayrıca işlemler uygulanır.

 

ankara yerinde halı yıkama

  Yerinde halı yıkama aradığınız itina ile yıkama işini en    başarılı şekilde yaparak sizlerin memnun olmanızı sağlar. Siz  de artık bu gibi halı temizleme ve yıkama işlerini profesyonel  kişilere bırakın ve aileniz ile daha fazla zaman geçirin ve  sonuçtan da memnun kalın.

 Ankara yerinde halı yıkama ev ve işyerlerinizin dışında  otellerde, restoranlarda, cami ve toplantı salonlarında da  hizmet vererek daha geniş alanlarda kusursuz temizlik sunar.  Uygun kampanya ve ödeme şekilleri ile size hiç sorun  çıkarmadan beğeninizi sağlayan yerinde halı yıkama her  daim hizmetinizde ve bir telefon kadar yakınınızdadır. Arayın  ve gelelim eşsiz temizliğin farkını bizimle yaşayın.

yerinde halı yıkama 

HALI TEMİZLİĞİ VE SAĞLIK

Halı temizliği görünüşte olduğu kadar sağlık açısında da çok önemlidir. Ev ortamındaki halıların bünyesinde oluşan alerjenler, sağlığımızı tehdit etmektedir. Özellikle astım ve alerjik rahatsızlıkları olan insanlar, halıların içinde bulunan kir, toz ve akarlardan rahatsız olmakta ve hastalıkları nüksetmektir. Halıları bu tür kirlerden ve ev akarlarından arındırmak için profesyonel temizlik gerekmektedir.

               Ankara yerinde halı yıkama son sistem teknolojiye sahip cihazları, uzman temizlik kadrosu ve yıkama esnasında kullandığı bitkisel solüsyonlar ile halılarınızın anti bakteriyel temizliğini de yapmış olur. Bu sistem ile yıkanan halılar tüm alerjenlerden arındırılıp temiz ve sağlıklı duruma gelmektedir.

Çoğu insanın toza ve deterjana karşı alerjisi vardır. Bu gibi ortama girdiğinde gözleri sulanmaya hapşırmaya, öksürmeye ve boğazı gıcıklanmaya başlar. Halılar alerjiye ve astıma yol açacak tozlar ve ev akarları için uygun bir ortamdır. Bu ortamda bulunan alerji hastaları ve astım hastaları bu sorunlardan kurtulamaz. Ev ortamında temizlenmeye çalışılan halılar, kirlerinden arınsa bile halının içine işleyen toz, kir ve ev akarlarından kurtulamaz. Ayrıca temizlik esnasında kullanılan deterjanlar da astım hastalığını tetikleyecek ve bir kısır döngü içine girilecektir. Bu açıdan halıların halı yıkama fabrikalarında yıkanması ve temizlenmesi en uygunu olacaktır. Ankara halı yıkama fabrikası halılarınızı titiz ve itina ile temizlediği için ev ortamında oluşabilecek bu sorunlara son verecektir.

Siz de sağlığınızı düşünüyorsanız ve bu gibi rahatsızlıklardan şikâyetçi iseniz evinizde bulunan kirli halılarınızı ilkel yöntemler ile temizlemek yerine, Ankara halı yıkama fabrikasına teslim etmeniz en mantıklı karar olacaktır. Halılarınız Ankara halı yıkama da tertemiz ve pırıl pırıl olacak, siz de sağlıklı temizliğin huzurunu yaşayacaksınız.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button