KOLTUK YIKAMADA TERCİHİNİZ ANKARA KOLTUK YIKAMA

Ev hanımları eğer evlerinin temizliğis irtibat kurup alanında uzman kadrosuna koltuklarını teslim etmek olacaktır. Çünkü hiçbir ev hanımının firmamızın yaptığı kalitede temizlik yapma şansı bulunmamaktadır.

Öncelikle koltuk yıkamada uygulanan aşamalar karşılaştırıldığında görülecektir ki en uygun çözüm firmamızdadır. Koltuk yıkama işlemine vakumlama yöntemi ile başlanmaktadır. Bu yöntemde ileri teknoloji ile desteklenen güçlü makinelerle koltuklarınızdaki tozlar en güzel şekilde çekilmektedir. Ancak ev hanımlarının bu yöntemi evde yapma şansları yoktur. Elleri veya sopa gibi bir eşya yardımı ile koltuklarına vurarak hem yorulmakta hem de asla yeterli şekilde toz çıkarma imkânları olmamaktadır. Bu şekilde yapabildikleri sadece koltuklarını yıpratmaktır. Onun için toz çıkarmada tek çare Ankara koltuk yıkama tarafından yapılan vakumlama işlemidir.

Yine evlerde ev hanımları kendilerince koltuğun tozunu aldıktan sonra yıkama işlemi için tek şansları kumaş ayrımı yapılmaksızın satılmakta olan koltuk şampuanlarını kullanmaktır. Hâlbuki firmamız koltuğunuzun kumaşı için en uygun olan şampuan çeşidini kullanacaktır. Aynı zamanda piyasada satılmakta olan koltuk yıkama ürünleri oldukça sağlığa zararlı maddeler içerirken firmamız tarafından kullanılan şampuanlarda sağlığa zararlı içerik bulunmamaktadır. Bu sebeple de koltuk yıkamada en iyi seçim firmamızdır.

Koltuğun genel olarak yıkama işlemi bittikten sonra eğer özellikle leke olan yer varsa yapacağınız tek şey oraya biraz daha fazla temizlik maddesi dökerek daha fazla ovalayarak koltuğunuzun kumaşını yıpratmaktır. Hâlbuki Ankara koltuk yıkama olarak bizler lekeye özel uygulama yaparak hiçbir şekilde koltuğunuzun kumaşına zarar getirmeden lekeyi çıkartmaktayız.

Bu işlemlerden sonra koltuk kurumaya bırakılır ancak firmamız tarafından yapılan yıkamadan sonra koltuğunuz tertemiz bir şekilde evde kendi başınıza yapılan yıkamadan sonra ise koltuğunuz sadece izleri kaybolan lekelerle kurumaya bırakılır.

 

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button